NOTUS Finanse zmienia biuro w Poznaniu

Warszawa, 7 grudnia 2021 r.: NOTUS Finanse, jedna z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce, zmieni adres swojego poznańskiego biura. Od marca 2022 r. będzie operowała z Centrum Biurowego Globis przy ul. Roosevelta 18.

NOTUS Finanse od 1 marca 2022 r. będzie działać w Centrum Biurowym Globis należącym do giełdowej spółki GTC. Przeniesie się tam z biurowca przy ul. Podgórnej 5a. W procesie poszukiwania nowej powierzchni i negocjowania warunków umowy najemcę wspierała firma doradcza Brookfield Partners.
 

– Spółka Brookfield Partners wykazała się znajomością rynku oraz profesjonalizmem podczas procesu poszukiwania nieruchomości. Jej eksperci prezentowali wysoki poziom wiedzy merytorycznej i działali w sposób konkretny oraz skuteczny– mówi Paweł Sobieski, dyrektor poznańskiego oddziału NOTUS Finanse. – Relacja budowana przez doradcę od pierwszego spotkania zaowocowała podpisaniem umowy najmu na korzystnych dla nas warunkach. Podczas całego procesu byliśmy pewni, że głównym celem Brookfield Partners jest wyłącznie ochrona naszych interesów – dodaje. 
W nowej lokalizacji specjaliści NOTUS Finanse zajmą 427 mkw. powierzchni, która zostanie zaaranżowana zgodnie z wymogami najemcy. – Nasza współpraca z NOTUS Finanse trwa od maja 2020 r. Doradzaliśmy wówczas firmie przy poszukiwaniu biura dla centrali w Warszawie i jej przedstawiciele zdecydowali się na świetnie zlokalizowany, nowoczesny biurowiec Plac Unii. W Poznaniu NOTUS Finanse również potrzebował większej oraz bardziej reprezentacyjnej powierzchni na swoje biuro. Liczne spotkania z klientami skłoniły NOTUS Finanse do zmiany lokalizacji na centralną, bardziej prestiżową. Powierzchnia w Centrum Biurowym Globis, umiejscowionym w sercu biznesowym miasta, spełnia wyśrubowane wymagania naszego partnera – mówi Milena Węglarz, starszy doradca w Brookfield Partners.

Brookfield Partners doradza najemcom na polskim rynku powierzchni biurowych od 10 lat, a eksperci firmy reprezentują wyłącznie ich interesy. Brookfield Partners zapewnia najemcom w całym kraju wsparcie zespołu profesjonalistów, poczynając od doradców rynkowych przez architektów, inżynierów aż po specjalistów od tworzenia efektywnego środowiska pracy.


Globis Poznań to biurowiec klasy A z 13,5 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy premium. Lokalizacja w sąsiedztwie Targów Poznańskich i Starego Miasta zapewnia najemcom budynku szybki dostęp do Dworca Głównego oraz licznych linii tramwajowych i autobusowych, a także dogodne połączenie z Międzynarodowym Portem Lotniczym Poznań-Ławica. Globis posiada certyfikat BREEAM In-Use na poziomie „excellent”.

Globis Poznań

Kontakt dla prasy: Jakub Sarzyński, tel. +48 500 246 880, e-mail: [email protected]