Exis Global w Polsce

Warszawa, 27 stycznia 2022 r. Polska firma doradcza Brookfield Partners dołączyła do Exis Global – międzynarodowej organizacji, która zrzesza doradców z całego świata działających w modelu wyłącznej reprezentacji najemców. 
 

Exis Global z siedzibą w USA zrzesza podmioty z całego globu specjalizujące się w reprezentowaniu wyłącznie najemców w transakcjach na rynku nieruchomości komercyjnych.

– Współpraca z tak renomowanym partnerem to potwierdzenie jakości oferowanych przez nas usług i naszego modelu biznesowego. Warunkiem przyjęcia do Exis było przejście wieloetapowego procesu rekrutacyjnego potwierdzającego wspólne wartości i wizję roli doradcy w procesie wyboru strategii najmu. Współpraca z członkiem Exis to dla globalnych klientów gwarancja najwyższych standardów reprezentacji ich interesów na wielu rynkach od Ameryki przez Europę po Australię – mówi Jakub Sarzyński, partner w Brookfield Partners.

Rynek doradców zdominowały podmioty oferujące usługi dla właścicieli budynków komercyjnych równolegle z usługami skierowanymi do ich najemców. Model współpracy, na którym skupia się Exis, promuje inne podejście. Firmy zrzeszone w organizacji reprezentują wyłącznie interesy najemców. 

– Proszę wyobrazić sobie zatrudnienie prawnika, który będzie cię bronił w sprawie cywilnej tylko po to, byś odkrył, że reprezentuje on również drugą stronę. Brzmi absurdalnie? Nie różni się to jednak zbytnio od sytuacji, w której często znajdują się najemcy poszukujący nowej powierzchni lub renegocjujący dotychczasowy najem. Firmy działające pod egidą Exis Global działają inaczej, stają wyłącznie po stronie najemcy – zapewnia Jenny Faucher, dyrektor zarządzająca Exis.

Brookfield Partners jest polskim doradcą od ponad dekady oferującym usługi firmom szukającym biur na terenie całego kraju. 

– W naszej pracy skupiamy się na potrzebach najemców, reprezentując ich w procesach najmu powierzchni biurowej. Oferujemy im kompleksowe rozwiązania, dzięki którym otrzymują dopasowane do swoich potrzeb, produktywne biuro. Przekłada się to na realne oszczędności dla przedsiębiorstw i optymalne warunki pracy dla pracowników – zapewnia Jakub Sarzyński. – Do tej pory zaufało nam już ponad 400 polskich i zagranicznych firm – dodaje.

Exis Global to międzynarodowa organizacja z siedzibą w USA zrzeszająca firmy doradcze specjalizujące się w usługach na rzecz najemców powierzchni komercyjnych. W jej ramach działa kilkadziesiąt firm doradczych z całego świata, w tym m.in. z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Hiszpanii, Indii, Singapuru i Australii. Strona www: https://exisglobal.com/

Brookfield Partners to polska firma doradcza z siedzibą w Warszawie. Jej eksperci reprezentują interesy najemców powierzchni biurowych od ponad 10 lat. Brookfield Partners zapewnia firmom w całym kraju wsparcie zespołu profesjonalistów, poczynając od doradców rynkowych poprzez architektów, inżynierów aż po specjalistów od tworzenia efektywnego środowiska pracy. Strona www: https://brookfield.pl/