Awans Katarzyny Stalmach

Warszawa, 3 lutego 2022r.: Katarzyna Stalmach, związana z Brookfield Partners od 2018 r., awansowała na stanowisko starszego doradcy.

Katarzyna Stalmach

Katarzyna, otrzymując awans na stanowisko starszego doradcy, jest obecnie zaangażowana w nadzór i doradztwo przy największych transakcjach w agencji. – Zmiana pozycji Katarzyny świadczy o tym, że doceniamy jej zaangażowanie i profesjonalizm, z jakim doradza najemcom biurowym. To dzięki jej radom i doświadczeniu przechodzą oni przez proces zmiany biura łagodniej, oszczędzając zarówno wymierne środki finansowe, jak i swój czas – wyjaśnia Jakub Sarzyński, partner w Brookfield Partners.

Katarzyna ma ponad 6-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Wcześniej współpracowała z różnymi organizacjami przy aranżacjach powierzchni biurowych, gdzie priorytetem klienta było przede wszystkim osiągnięcie idealnego środowiska pracy. – Zdobyte doświadczenie i relacje 
z klientami w Brookfield Partners pozwoliły mi poszerzać swoją wiedzę i kontynuować pracę  z organizacjami z różnych branż już na pierwszych etapach planowania zmiany biura – podkreśla Katarzyna Stalmach. Doradzała takim firmom, jak m.in.: Meniga, Promo.com, Max Poland, Zwieger, Trend Energy Solutions i Olam Poland. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.